Jeżeli pragniesz nietypowego wesela, pomyśl o górach

Bielamowicz   14 grudnia 2017   Możliwość komentowania Jeżeli pragniesz nietypowego wesela, pomyśl o górach została wyłączona

Nastąpił w końcu ważny czas. Czas bardzo niezwykły dla mnie i mojej narzeczonej, a liczę na to, że za kilka godzin, mojej żony.
Znamy się z Basią od podstawówki i jak to nasze matki oznajmiły jednomyślnie, od pierwszego dnia mieliśmy się ku sobie.

transport osób gliwice

Jak same mówiły, ogromnie silnie by się zdziwiły, gdyby rzeczywiście nie skończyło się to na ślubnym kobiercu. Zawarcie związku małżeńskiego planowaliśmy jeszcze w zasadzie od czasu szkoły średniej. Niewątpliwie nie chcieliśmy, by był standardowy. Odrzucony był ksiądz wspólnie z pospolitym przytupem weselnym. Pożądaliśmy czegoś innego, czegoś, co nasi biesiadnicy zachowają w pamięci na długi czas.
Wpadł nam do głowy wtedy zamysł, by nasze wesele zostało zorganizowane w górskim schronisku nad Morskim Okiem. Wynajmiemy na dwa dni całe schronisko, ściągniemy każdego z gości i w tego typu nadzwyczajnych okolicznościach pobierzemy się.Gdy mieliśmy po 16 lat, wydawało nam się to frajdą oraz rzeczą nierealną, ale gdy nadeszło urządzanie faktycznego wesela, Basia wspomniała o naszym dziecinnym marzeniu. Trochę nad tym się zastanowiliśmy i wyszło na to, że dałoby się tego dokonać. Ja mam bliskich w Gliwicach, a moja narzeczona w Katowicach. Trzeba by załatwić ich przetransportowanie. Jak zaplanowaliśmy, tak uczyniliśmy.Ja zadzwoniłem do schroniska, w pierwszej kolejności w słuchawce nastała kompletna cisza, natomiast po niej odezwał się kierownik i stwierdził, iż w sumie można to sprawić. W owym czasie ukochana szukała w komunikatach przewóz osób katowice. W dniu ślubu czekaliśmy na parkingu pod drogą do schroniska, przyjechały dwa busy, jeden z napisem ślubny transport osób katowice, i drugi odpowiednio ślubny transport osób gliwice. Przybyli goście zostali poproszeni o wejście do bryczek konnych oraz pozostali przetransportowani prosto do schroniska.

Tak jak zamierzaliśmy, gdy byliśmy dziećmi, nasze wesele wszyscy goście zapisali w pamięci na bardzo długo. Relacje z tego wydarzenia na sporo lat stały się tematem przeważającym rodzinnych zjazdów.