Kriolipoliza w Krakowie

Bielamowicz   19 marca 2018   Możliwość komentowania Kriolipoliza w Krakowie została wyłączona

W ostatnich latach na rynku medycyny estetycznej pojawiło się bardzo dużo różnego rodzaju zabiegów, które wspomagają walkę z dodatkowymi fałdkami tłuszczu.

Jednakże niewiele z nich może pochwalić się tak minimalnymi efektami ubocznymi co kriolipoliza.
Czym jest kriolipoliza? Otóż jest to zabieg, w którym wykorzystuje się niską temperaturę aby wspomóc spalanie tłuszczu w wybranych rejonach ciała. Zazwyczaj działa się na uda, boczki, wewnętrzne części ramion lub też brzuch.

Przykładając do danego rejonu ciała dwie głowice, można kontrolować stopniowe obniżanie temperatury. W odpowiedzi na niskie temperatury, organizm zaczyna uruchamiać różnego rodzaju procesy biochemiczne, starając się rekompensować szkodliwy efekt jaki ma niska temperatura na komórki ciała. Między innymi uruchamiana jest termogeneza, która prowadzi do szybkiego spalania tłuszczu, aby móc z niego wyprodukować wystarczająco energii i ogrzać dany fragment ciała. Wszystko to sprawia, że kriolipoliza niejako zmusza organizm do tego, aby zaczął spalać tkankę tłuszczową z regionów ciała, które chcemy wymodelować.

Olbrzymią zaletą kriolipolizy jest fakt, że nie używa się przy niej skalpela ani igły – nigdy podczas zabiegu nie jest konieczne przerywanie bariery skórnej. Sprawia to, że zabieg ten jest nieinwazyjny, a dodatkowo praktycznie całkowicie bezbolesny. Jego efekty można zaobserwować już po paru tygodniach od rozpoczęcia terapii. Według niektórych oszacowań poprzez kriolipolizę można zredukować tkankę tłuszczową w danym miejscu nawet o 30%! I to wszystko bez niepotrzebnego bólu i długiego okresu rekonwalescencji!

Zatem gdy ktoś rozważa przejście takiego zabiegu jak kriolipoliza Kraków to z całą pewnością miasto, w którym każdy znajdzie to czego szuka. Funkcjonuje tam wiele profesjonalnych gabinetów medycyny estetycznej, w których w bardzo rozsądnej cenie można przejść zabieg kriolipolizy. A potem pozostaje już cieszyć się efektami po zabiegu i wcisnąć w nową parę dżinsów, podziwiając jak wspaniale leży na naszym ciele!