W jaki sposób okleić okna w aucie?

Bielamowicz   12 lipca 2016   Możliwość komentowania W jaki sposób okleić okna w aucie? została wyłączona
W ostatnim okresie coraz to większą renomę wśród kierowców wzbudzają przyciemniane okna w aucie. Przyciemnianie szyb samochodowych rozpoczęły USA. W naszym państwie tego rodzaju styl nie istnieje jeszcze długo, jednak jasno spodoba się właścicielom.

przyciemnianie szyb w samochodzie

Dlaczego? Zaciemnianie okien w samochodzie nie pochłania za wiele, a wygląda nader schludnie i przyciąga atencję pozostałych ludzi. Kierowcy muszą aczkolwiek uważać na przepisy, które mówią, że postać prowadząca pojazd jest zmuszona posiadać zapewnione pole widzenia w obszarze 180 stopni. Z tego powodu okna czołowe i boczne nie mogą być mocno przyciemnione. Ich współczynnik przepuszczalności słońca powinien wynosić 3/4. Wielce inaczej sytuacja ma się z szybami z tyłu, które przecież nie redukują widoczności dla kierowcy. Wskutek tego nie posiada ograniczenia twierdzącego, w jakim zakresie winny być one ciemne. Z tego używają np. firmy przewozowe.

przyciemnianie szyb w samochodzie

Przyciemnione szyby posiadają dużo korzyści. Ochraniają m.in. od emisji UV, i dodatkowo od wpadających promieni słonecznych, które nagrzewają pojazd. Z ciemnymi oknami nie masz już trudności, by pozostawić pojazd w bardzo gorący dzień. nasze zadanie dopełnia też folia ochraniająca, nakładana na zaciemnianią szybę. Sprawia, iż przy możliwym wypadku maleje niebezpieczeństwo wpadnięcia metalowych drzazg do kabiny auta. Zakłóca także kradzieże rabusiom, którzy chcąc wedrzeć się do wnętrza pojazdu na ogół nie mogą rozprawić się z odporną szybą. Ciemne okna posiadają także własne wady, lecz jest ich stanowczo mniej. Pomimo limitu przepuszczalności promieni słonecznych, ciemne okna rzeczywiście ograniczają zakres widzenia dla prowadzącego. przede wszystkim nocą, albo dzień pochmurny. Źle przylepiona folia po kilku miesiącach może zmieniać swą kolorystykę i odklejać się. Naklejenie folii należy przeto powierzyć specom, jacy absorbują się tym od wielu lat.
Źródło: www.luxfoll.pl