Zachwyć swoją ukochaną i zrób striptiz

Bielamowicz   14 sierpnia 2015   Możliwość komentowania Zachwyć swoją ukochaną i zrób striptiz została wyłączona


Jest to nie byle jakie wyzwanie dla niektórych mężczyzn. Dla innych ewentualność zrobienia striptizu to marzenie, jednak mają oni kłopot ze odnalezieniem kobiet, jakie pożądałyby takich ich wystąpienie obserwować. Jeszcze inni faceci są podatni do zrobienia striptizu, jednakże tylko wtenczas, kiedy na kompletny występ zdołałaby oglądać ich stała partnerka. Są także i tacy mężczyźni, którzy zawodowo balują dla kobiet.
Męski striptiz w domu powinno się poczynić kobiecie dopiero po paru próbach dokonanych bez świadków. Wolno opierać się na filmach instruktażowych odszukanych w internecie. Można także opierać się na niektórych obrazach filmowych. Istnieją również szkoły, jakie nauczają mężczyzn robienia profesjonalnych popisów striptizerskich.
Jak sprawić striptiz w domu? Należy głównie niezbędnie postarać się o seksowny wizerunek. Mężczyzna w żadnym wypadku nie będzie seksownie wyglądał, o ile uczyni striptiz w majtkach, na których są teksty ukazujące postaci z kreskówek. Koniecznie podobnie powinno się zdjąć z takiej okazji skarpety i również przepocone koszulki. Porażającą garderobą będzie koszula, w jakiej są ogromne ilości guzików – w takim razie bez trudu będzie nam o jej ściąganie w seksowny sposób. Koszule z guzikami ściąga się wiele bardziej erotycznie aniżeli T-shirty. Figury, jakie robią męski striptiz profesjonalnie utrzymują, iż do kompletnej kreacji odpowiednio jest dodać jakiś powalający dodatek, taki jak na przykład pasek czy kapelusz, tudzież szalik. Poza przyodzianiem, ważne jest umeblowanie pomieszczenia, w jakim będzie miał miejsce męski striptiz: niezbędne jest zainstalowanie należytych świateł (powinny być nieznacznie przygaszone), a zarówno włączenie erotycznej, nastrojowej muzyki. W czasie wykonywania striptizu znaczące jest prowadzenie należytego tempa: nie wolno obnażać się nadto szybko. Po ściąganiu każdej dodatkowej części odzieży niezbędnie trzeba zrobić przerwę dla dostania lepszego wyniku. Najistotniejszą sprawą przy robieniu striptizu jest zaakceptowanie siebie i swojego ciała. Mężczyzna, który nie uważa się za atrakcyjnego nie będzie przenigdy wytwarzał dobrego striptizu.
Źródło: www.sassyboys.com