Zalety szkolenia bhp on-line

Bielamowicz   8 października 2015   Możliwość komentowania Zalety szkolenia bhp on-line została wyłączona


Od kilku lat na wielu uczelniach wyższych króluje moda na prowadzenie kursów z obszaru bezpieczeństwa higieny pracy, w skrócie BHP, poprzez uczelnianą witrynę internetową. Jest to bardzo fajna myśl, gdyż ma w sumie same pozytywy. Sam pamiętam, że musiałem taki kurs zaliczyć i powiem Wam że byłem zadowolony z jego formy, szczerze polecam.
Przejdę więc troszkę może do detalów.
Kurs BHP on-line odbywa się za pomocą witryny naszej uczelni, tak jak nadmieniłem wcześniej. Następnie wypełniamy prosty formularz z naszymi danymi i danymi naszej uczelni i tyle. Po wypełnieniu wszystkich danych przechodzimy na stronę naszego kursu, gdzie wybieramy go z listy dostępnych innych szkoleń. Na stronie szkolenia BHP przez internet otrzymujemy treść do przeczytania online która po przeczytaniu da nam przydatną informację do przystąpienia do testu. Sprawdzian jest w formie zamkniętych pytań, których jest dziesięć, w każdym odpowiedź a,b i c. Pytania są wręcz proste więc wypełnienie testu nie zajmuje więcej jak kilka minut. I tak oto odbywa się kurs z zakresu BHP. Prosto, szybko i przyjemnie.
Podsumowując ideę prowadzenia kursów BHP przez sieć, można zdecydowanie rzec że jest to istny strzał w dziesiątkę. Dzięki szkoleniu BHP w formie zdalnej, siedząc przed komputerem, tabletem, smartphonem, oszczędzamy czas. Szczędzimy czas nie tylko swój, ale także osób prowadzących takie lekcje, w wielu przypadkach trwające kilka dobrych godzin. Szkoła wyższa nie ponosi wtedy również żadnych wydatków związanych z przygotowaniem tegoż kursu, jak choćby wybranie sali, opłacenie instruktora. Pomysł zorganizowania szkoleń BHP przez sieć to bardzo dobry pomysł i powinien zostać odgórnie wpisany jako wymóg dla każdej uczelni wyższej właśnie w formie zdalnej. Nie trzeba wtedy tracić własnego i czyjegoś czasu jak i pieniędzy.źródło: http://bhpkadryplace.com.pl